Week 22 | 28 mei |

Je bekijkt nu Week 22 | 28 mei |
Deze week in het pakket / this week's package

Het is weer saladeseizoen😄. Genoeg ingrediënten in het pakket voor een mooie kom vol verse bladeren sla!

En heb je al van ons fruitpakket gehoord? Voor 10 euro bestel je je fruitpakket net zoals je een groentepakket, in je persoonlijke profiel. Hier lees je de verdere ins en outs over het fruitpakket.

Vergeet alsjeblieft niet om zo nodig je status te wijzigen voor zondag 20:00 uur. Eet smakelijk!

 Aanstaande woensdag vind je in het groentepakket: 

  • 1 Rode Eikenblad of Bindsla | Kievit in Katwijk aan Zee 
  • 1 Paksoi | Kievit in Katwijk aan Zee
  • 150 gram slamix | Kievit in Katwijk aan Zee
  • 1 bosje Peterselie | Kievit in Katwijk aan Zee
  • 200 gram Palmkool | Kievit in Katwijk aan Zee
  • 400 gram Rabarber | Bramenhorst in Wassenaar
  • 1 bosje van 5 Bosuien |  Hoeve Biesland in Delft
  • 1 Midi Komkommer | Dijk in Schalkwijk 

 Aanstaande woensdag vind je in het fruitpakket:

  • banaan (DomRep)
  • sinaasappel (Spanje)
  • appel braeburn (Italië)
  • abrikoos (Spanje)

NB: Van elke fruitsoort proberen we de teler aan te geven met uitleg over de soort. Zie uitleg op onze website hoe het zit als er geen teler genoemd wordt.

Losse verkoop: Eieren, brood, kaas en nog meer. 

Nieuws

Terugblik excursies naar onze teler: Benieuwd naar het verhaal en de foto’s? Bekijk ze hier.

Gymzaal op dinsdagen geopend: Sinds 4 maart opent de Gymzaal haar deuren op dinsdagen weer voor de community. Tussen 10 – 18 uur zijn jullie van harte welkom voor flexwerken, socializen, spontaan binnenlopen voor thee/koffie, klussen doen, samen pot luck lunchen, creatief bezig zijn, etc. Wil je ook host zijn? Mail dan naar info@lokaalvoedseldenhaag.nl. Wil je meer informatie?

Verhalenserie Landbouw, geen roofbouw van het Mycelliumnetwerk. Boeren en wetenschappers vertellen over het mogelijk maken van een landbouw die voldoende gezond voedsel produceert, de natuur herstelt en en CO2-, methaan- en stikstofuitstoot reduceert. Volg het op onze website

Vrijwilligers gezocht:
– We kunnen altijd hulp gebruiken bij de markt of de verpakkingsvrije winkel. Inschrijven voor de woensdag kan via het Schema marktverzorging. Voor de verpakkingsvrije winkel kan je je hier inschrijven.
– Benieuwd naar onze vacatures waar we structureel hulp bij nodig hebben? Check ze hier.

Agenda

  • Elke maandag | 9:30 | Qigong in the Gymzaal.
  • Elke dinsdag | 10:00-18:00 uur | de Gymzaal open voor koffie, flexwerken, (creatieve) activiteiten 
  • Elke zaterdag | 11:00-13:30 uur | Verpakkingsvrije winkel in de Gymzaal
  • Elke zondag | 10.00-11.15 | Yin Yoga in de Gymzaal
  • De Vrije tafel bij WIJdehorst | 21 juni en 13 juli | Dineren bij de boer. Reserveren en meer info via de website.

Betalen met Timebank uren
Je kunt je Timebank uren gebruiken om je groentepakket, maar ook bijvoorbeeld kaas of producten van de verpakkingsvrije winkel mee te betalen. Timebank uren verdien je door bijv. op de markt mee te helpen. Meer weten? Kijk dan hier.
Heb jij een overschot aan Timebank uren? Geef ze uit op markt of bij de verpakkingsvrije winkel of doneer ze dan alsjeblieft aan Lekkernassuh! Na de zomer hebben we een flink tekort aan uren opgebouwd, omdat er meer uit gaan dan dat er terug komen.

Verpakkingsvrije winkel
De verpakkingsvrije winkel is elke zaterdag geopend, van 11:00-13.30 uur in de Gymzaal. Wil je een keer meehelpen? Schrijf je in via deze link. Meer informatie over de winkel vind je hier.

Vergeet niet je status aan te passen!
Als je op woensdag een pakket wilt afhalen, dan moet je abonnement vóór zondagavond 20:00 uur op ACTIEF staan. En als je woensdag geen pakket wil, dan moet je abonnement vóór zondagavond 20:00 uur op PAUZE staan. Zo voorkomen we dat we teveel inkopen, en gaan we samen verspilling tegen. Bedankt daarvoor! Kijk hier voor meer uitleg.